Witamy na oficjalnej stronie sportowej miasta Bartoszyce
Szkoły Podstawowe
Redaktor: Administrator   

 

Wyniki końcowe z zawodów Szkół Podstawowych

z XIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Bartoszyce 2009



 
Turniej rekreacyjno – sportowy klas IV
Tabela:
1. SP 7 - 26 pkt.
2. SP 3 - 25 pkt.
3. Gmina B - ce - 17 pkt.
4. SP 1 - 15 pkt.
4. SP 4 - 15 pkt.
6. SP 8 - 7 pkt.
Turniej „dwa ognie” dziewcząt klas V

Tabela:
1. SP 3 - 8 pkt.
2. Gmina B – ce - 6 pkt.
3. SP 7 - 4 pkt.
4. SP 4 - 2 pkt.
5. SP 1 - 0 pkt.
Turniej piłki nożnej 5 – cio osobowej chłopców klas V
Tabela:
1. SP 3 - 6 pkt.
2. SP 7 - 5 pkt.
3. Gmina B- ce - 4 pkt.
4. SP 1 - 3 pkt.
5. SP 4 - 2 pkt.
Turniej piłki siatkowej dziewcząt klas VI
Tabela:
1. SP 7 - 6 pkt.
2. SP 3 - 5 pkt.
3. SP 4 - 4 pkt.
4. Gmina B – ce - 3 pkt.
5. SP 1 - 2 pkt.
Turniej piłki nożnej 7 – osobowej chłopców klas VI
• grupa I

1. SP 7 – SP 3 (0 :1)
2. SP 8 - SP 3 (1 : 3)
3. SP 7 - SP 8 (2 : 1)

Tabela grupy I :

1. SP 3 - 6 pkt
2. SP 7 - 3 pkt
3. SP 8 - 0 pkt

• grupa II

1. SP 1 - Gmina B – ce (0 : 1)
2. SP 4 - SP 1 (2 : 7)
3. SP 4 - Gmina B – ce (0 : 2)

Tabela grupy II :

1. Gmina B- ce - 6 pkt
2. SP 1 - 3 pkt
3. SP 4 - 0 pkt

* mecz o V miejsce : SP 4 - SP 8 (zwycięstwo SP 4)
* mecz o III miejsce : SP 1 - SP 7 (zwycięstwo SP 1)
* mecz o I miejsce : SP 3 - Gmina B – ce (zwycięstwo SP 3)

Tabela:
1. SP 3 - 6 pkt.
2. Gmina B – ce - 5 pkt.
3. SP 1 - 4 pkt.
4. SP 7 - 3 pkt.
5. SP 4 - 2 pkt.
6. SP 8 - 1 pkt.

Lekkoatletyka

Dziewczęta :

• 100 m

1. Link Karolina - Gmina B- ce - 15,06 sek
2. Gromulska Małgorzata – SP 3 - 15,40 sek
3. Jaworska Natalia - SP 4 - 15,63 sek
4. Markowska Klaudia - SP 1 - 16,65 sek

• 300 m

1. Kolosowska Aleksandra - Gmina B – ce - 52,88 sek
2. Borkowska Iga - SP 3 - 53,19 sek
3. Matusiak Karolina - SP 4 - 57,80 sek
4. Szymańska Elżbieta - SP 1 - 59,10 sek

• 600 m

1. Pijewska Patrycja - SP 3 - 1.57,49 min
2. Fidura Ewa - SP 4 - 2.03,13 min
3. Sul Kamila - SP 7 - 2.06,65 min
4. Kras Patrycja - SP 1 - 2.39,88 min

• skok w dal

1. Rój Ewelina - SP 7 - 399 cm
2. Tomczuk Justyna - Gmina B – ce - 388 cm
3. Witkowska Estera - SP 8 - 388 cm
4. Arodż Klaudia - SP 4 - 388 cm
5. Kazimierczak Anna - SP 3 - 340 cm
6. Lula Karolina - SP 1 - 336 cm

• sztafeta 4 x 200 m

1. Gmina B – ce - 2.11,11 min
2. SP 4 - 2.11,64 min
3. SP 7 - 2.12,94 min
4. SP 3 - 2.17,97 min
5. SP 1 - 2.25,59 min

Zawody LA dziewcząt SP :


Tabela:
1. Gmina B – ce - 6 pkt.
2. SP 3 - 4,5 pkt.
2. SP 4 - 4,5 pkt.
4. SP 7 - 3 pkt.
5. SP 1 - 2 pkt.
6. SP 8 - 1 pkt.

Chłopcy :

• 100 m

1. Czerwiński Piotr - SP 8 - 14,15 sek
2. Sadowski Przemysław - Gmina B – ce - 14,58 sek
3. Prijatka Szymon - SP 3 - 14,63 sek
4. Kopytek Damian - SP 4 - 15,35 sek
5. Całkowski Mateusz - SP 1 - 16,31 sek

• 300 m

1. Smereczański Jacek - SP 3 - 51,04 sek
2. Pogoda Paweł - Gmina B – ce - 51,80 sek
3. Mrówka Adrian - SP 4 - 52,77 sek
4. Bzdel Michał - SP 8 - 59,42 sek

• 600 m

1. Reluga Adam - Gmina B- ce - 1.54,82 min
2. Stankiewicz Mateusz - SP 1 - 2.02,66 min
3. Lisowski Mateusz - SP 3 - 2.05,96 min
4. Jagielski Oskar - SP 7 - 2.10,57 min

• skok w dal

1. Pęcak Patryk - SP 1 - 440 cm
2. Czunkiewicz Mateusz - SP 3 - 425 cm
3. Borys Adrian - Gmina B –ce - 368 cm
4. Gut Damian - SP 4 - 359 cm
5. Bryła Paweł - SP 8 - 347 cm

• sztafeta 4 x 200 m

1. SP 3 - 2.05,19 min
2. Gmina B – ce - 2.05,95 min
3. SP 1 - 2.09,94 min
4. SP 4 – 2.15,60 min

Zawody LA chłopców SP :

Tabela:
1. SP 3 - 5,5 pkt.
1. Gmina B - ce - 5,5 pkt.
3. SP 1 - 4 pkt.
4. SP 4 - 3 pkt.
5. SP 8 - 2 pkt.
6. SP 7 - 1 pkt.

Tabela współzawodnictwa sportowego Szkół Podstawowych:
Tabela:
1. SP 3 - 38 pkt.
2. Gmina B – ce - 32,5 pkt.
3. SP 7 - 28 pkt.
4. SP 4 - 23 pkt.
5. SP 1 - 19,5 pkt.
6. SP 8 - 5 pkt.

 

Zdjęcia z Galerii

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

Na Sportowo!


 

Podgląd na Treningi w Bartoszyckich Klubach

 

Baza Sportowa Bartoszyc

Patron Medialny

stat4u