Witamy na oficjalnej stronie sportowej miasta Bartoszyce
Szkoły Gimnazjalne
Redaktor: Administrator   

Wyniki końcowe z zawodów Szkół Gimnazjalnych

z XIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Bartoszyce 2009



Turniej piłki siatkowej dziewcząt
Mecze półfinałowe :

1. GIM 2 – GIM 3 (2 : 0)
2. GIM 1 – Gmina B - ce (2 : 0)

mecz o III miejsce :

GIM 3 – Gmina B - ce (0 : 2)

Mecz o I miejsce :

GIM 2 - GIM 1 (2 : 0)

Tabela:
1. GIM 2 - 4 pkt.
2. GIM 1 - 3 .pkt
3. Gmina B – ce - 2 pkt.
4. GIM 3 - 1 pkt.
Turniej „dwa ognie” dziewcząt klas I
Wyniki:
1. GIM 2 - Gmina B – ce (14 : 13)
2. GIM 1 - Gmina B – ce (8 : 15)
3. GIM 1 - GIM 2 (16 : 7)


Tabela:
1. Gmina B – ce 4 pkt.
2. GIM 1 - 3 pkt.
3. GIM 2 - 2 pkt.
Turniej piłki nożnej 5 – osobowej chłopców klas I
Tabela:
1. GIM 2 - 4 pkt.
2. Gmina B – ce - 3 pkt.
3. GIM 1 - 2 pkt.
4. GIM 3 - 1 pkt.
Turniej piłki nożnej 11- osobowej chłopców
Wyniki:
1. GIM 1 - GIM 2 (0 : 9)
2. GIM 2 - Gmina B – ce (2 : 1)
3. GIM 1 - Gmina B –ce (0 : 7)

Tabela:
1. GIM 2 - 4 pkt.
2. Gmina B - ce - 3 pkt.
3. GIM 1 - 2 pkt.
Turniej piłki nożnej 7 – osobowej dziewcząt klas II
Wyniki:
1. GIM 2 - GIM 1 (1 : 0)
2. GIM 2 - Gmina B – ce (0 : 1)
3. GIM 1 - Gmina B – ce (0 : 5)

Tabela:
1. Gmina B – ce - 4 pkt.
2. GIM 2 - 3 pkt.
3. GIM 1 - 2 pkt.
Turniej piłki nożnej 7 – osobowej chłopców klas II
• mecze półfinałowe

1. GIM 1 - GIM 3 (4 : 0)
2. GIM 2 - Gmina B – ce (4 : 0)

* mecz o III miejsce : Gmina B – ce - GIM 3 (4 : 0)

* mecz o I miejsce : GIM 1 - GIM 2 (0 : 0) karne 5 : 4

Tabela:
1. GIM 1 - 4 pkt.
2. GIM 2 - 3 pkt.
3. Gmina B – ce - 2 pkt.
4. GIM 3 - 1 pkt.

Lekkoatletyka


Dziewczęta :

• 100 m

klasy I

1. Brączek Janina - Gmina B – ce - 14,43 sek
2. Kupiszewska Ola - GIM 2 - 15,38 sek
3. Kluczkowska Magda - Gmina B – ce - 15,94 sek
4. Lewicka Michalina - GIM 2 - 16,53 sek
5. Szewczyk Edyta - GIM 1 - 17,35 sek
6. Komorowska Klaudia - GIM 1 - 19,03 sek

rep. Gim

1. Górecka Monika - GIM 2 - 14,81 sek
2. Jodko Agata - GIM 2 - 14,82 sek
3. Mielniczek Karolina - GIM 1 - 15,11 sek
4. Semeniuk Joanna - Gmina B – ce - 15,15 sek
5. Burnat Kinga - Gmina B – ce - 15,97 sek

• 300 m

klasy I

1. Zawada Sylwia - GIM 2 - 48,47 sek
2. Borkowska Sylwia - GIM 2 - 51,79 sek
3. Stankiewicz Angela - GIM 3 - 53,37 sek
4. Murzyn Ewelina - Gmina B – ce - 54,90 sek
5. Kurek Magda - Gmina B – ce - 55,39 sek
6. Maruszewska Klaudia - GIM 1 - 56,73 sek
7. Drozdzewska Anna - GIM 1 - 60,78 sek


Rep. Gim

1. Jaremko Nina - GIM 1 - 46,06 sek
2. Jodko Michalina - Gmina B – ce - 48,43 sek
3. Kuśnierz Urszula - GIM 2 - 49,29 sek
4. Grzegorzewska Natalia - Gmina B – ce - 51,53 sek
5. Paluch Magda - GIM 1 - 54,67 sek

• 600 m

klasy I

1. Ciżowska Mariola - GIM 1 - 1.58,21 min
2. Jarońska Katarzyna - GIM 2 - 2.02,11 min
3. Symonowicz Jga - Gmina B – ce - 2.10,59 min
4. Paklepa Anna - GIM 1 - 2.23,04 min

rep.Gim

1. Skórska Paula - GIM 1 - 1.49,19 min
2. Ferenc Małgorzata - GIM 2 - 1.52,23 min
3. Aleksandrowicz Alicja - Gmna B – ce - 2.03,04 min
4. Mazurek vAgnieszka - Gmina B – ce - 2.15,40 min

• skok w dal

klasy I

1. Chadaj Klaudia - GIM 2 - 422 cm
2. Malankiewicz Agata - GIM 2 - 406 cm
3. Boras Daria - Gmina B – ce - 390 cm
4. Rutkowska Marlena - Gmina B – ce - 366 cm
5. Zaborowska Paulina - GIM 3 - 330 cm
6. Walczak Karolina - GIM 1 - 310 cm

rep. Gim

1. Sturlis Katarzyna - GIM 2 - 460 cm
2. Kurywczak Lidia - Gmina B – ce - 434 cm
3. Meresta Ewelina - GIM 1 - 333 cm
4. Ananiewicz Ada - GIM 3 - 300 cm

• pchnięcie kulą

klasy I

1. Lalak Katarzyna - Gmina B – ce - 895 cm
2. Złotkowska Ula - GIM 2 - 888 cm
3. Rzepecka Kinga - GIM 1 - 692 cm
4. Zaborowska Paulina - GIM 3 - 656 cm
5. Szablak Kinga - Gmina B – ce - 654 cm
6. Dobrzyniecka Iza - GIM 1 - 625 cm

rep.Gim

1. Semeniuk Sara - Gmina B – ce - 942 cm
2. Jodko Marcelina - Gmina B – ce - 875 cm
3. Pietkiewicz Magda - GIM 2 - 816 cm
4. Bok Adrianna - GIM 2 - 805 cm
5. Kalicka Sylwia - GIM 1 - 660 cm

• sztafeta 4 x 100 m

1. GIM 2 - 56.70 sek
2. GIM 1 - 57,80 sek
3. Gmina B – ce - 58,67 sek

Zawody LA dziewcząt Szkół Gimnazjalnych :

Tabela:
1. GIM 2 - 37 pkt.
2. Gmina B – ce - 31 pkt.
3. GIM 1 - 28 pkt.
4. GIM 3 - 7 pkt.

Chłopcy :

• 100 m

klasy I

1. Staniec Mateusz - Gmina B – ce - 12,74 sek
2. Czusz Karol - GIM 3 - 13,39 sek
3. Adamczuk Grzegorz - Gmina B – ce - 14,15 sek
4. Grzywnowicz Michał - GIM 2 - 14,44 sek

rep.Gim

1. Bieliński Krzysztof - GIM 2 - 12,34 sek
2. Jaroszewicz Michał - GIM 1 - 12,42 sek
3. Świerzewski Sebastian - GIM 1 - 12,50 sek
4. Dądzik Krystian - GIM 2 - 12,62 sek
5. Rydzewski K rystian - Gmina B – ce - 13,21 sek
6. Paluszek Andrzej - GIM 3 - 13,66 sek

• 300 m

klasy I

1. Złotucha Łukasz - GIM 2 - 44,10 sek
2. Łyczewski Piotr - Gmina B – ce - 45,80 sek
3. Adranowicz Daniel - GIM 1 - 45,91 sek
4. Zyra Adrian - GIM 2 - 46,96 sek
5. Reluga Krzysztof - Gmina B – ce - 49,49 sek

rep.Gim

1. Czepukojć Mateusz - GIM 1 - 39,76 sek
2. Krausz Paweł - GIM 1 - 40,02 sek
3. Jodko Błażej - GIM 2 - 41,84 sek
4. Ładosz Sebastian - Gmina B – ce - 42,95 sek
5. Lango Piotr - Gmina B – ce - 46,20 sek
6. Lemiesz Maciej - GIM 2 - 56,24 sek

• 1000 m

klasy I

1. Gołębiowski Mateusz - GIM 2 - 3.08,24 min
2. Mierzejewski Przemysław - GIM 2 - 3.15,23 min
3. Jagiełło Grzegorz - Gmina B – ce - 3.15,49 min
4. Wasylik Martin - GIM 1 - 3.22,76 min
5. Skrzecz Remigiusz - GIM 1 - 3.27,83 min
6. Kukulak Michał - GIM 1 - 4.01,63 min

rep.Gim

1. Figat Marcin - GIM 2 - 3.00,27 min
2. Brudzyński Daniel - GIM 1 - 3.04,78 min
3. Iwiński Marcin - GIM 1 - 3.10,46 min
4. Ładosz Piotr - Gmina B- ce - 3.21,96 min
5. Zaroda Potr - Gmina B- ce - 3.39,22 min

• skok w dal

klasy I

1. Rykaczewski Radosław - GIM 1 - 474 cm
2. Iwanowski Patryk - GIM 2 - 464 cm
3. Kliczyński Jędrzej - GIM 3 - 441 cm
4. Jędrzejewski Adrian - Gmina B – ce - 425 cm

rep. Gim

1. Rabizo Kamil - GIM 2 - 555cm
2. Truszkowski Adrian - GIM 2 - 543 cm
3. Kurywczak Radosław - Gmina B – ce - 525 cm
4. Sulima Jakub - GIM - 493 cm
5. Nikita Bartek - GIM 3 - 432 cm
6. Lebionko Łukasz - GIM 1 - 429 cm

• pchnięcie kulą

klasy I

1. Marciniak Michał - GIM 2 - 941 cm
2. Ambroziak Adam - GIM 2 - 872 cm
3. Makuch Patryk - GIM 1 - 822 cm
4. Wiszniewski Karol - GIM 1 - 720 cm
5. Błudnicki Łukasz - GIM 3 - 763 cm
6. Siergiej Adam - Gmina B –ce - 671 cm

rep.Gim

1. Samiec Kamil - Gmina B – ce - 1136 cm
2. Lasek Mateusz - GIM 2 - 1048 cm
3. Wlazło Krystian - Gmina B – ce - 1025 cm
4. Pawlik Karol - GIM 1 - 962 cm
5. Siwek Robert - GIM 3 - 933 cm
6. Kobuszewski Mateusz - GIM 1 - 906 cm
7. Pakosz Andrzej - GIM 2 - 902 cm

• sztafeta 4 x 400 m

1. GIM 1 - 4.02,87 min
2. GIM 2 - 4.03,59 min
3. Gmina B – ce - 4.37,34 min

Zawody LA chłopców Szkół Gimnazjalnych :

Tabela:
1. GIM 2 - 38 pkt.
2. GIM 1 - 29 pkt.
3. Gmina B – ce - 27 pkt.
4. GIM 3 - 10 pkt.

Współzawodnictwo sportowe Szkół Gimnazjalnych :


Tabela:
1. GIM 2 - 28 pkt.
2. Gmina B – ce - 23 pkt.
3. GIM 1 - 21 pkt.
4. GIM 3 - 5 pkt.

 

Zdjęcia z Galerii

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

Na Sportowo!


 

Podgląd na Treningi w Bartoszyckich Klubach

 

Baza Sportowa Bartoszyc

Patron Medialny

stat4u