Witamy na oficjalnej stronie sportowej miasta Bartoszyce
Bartoszyce zwycięzcami Pucharu Miast!
Redaktor: Administrator   
W sobotę 22 sierpnia, na Wyspie Spichrzów w Elblągu odbył się finał Pucharu Miast. Do walki o główną nagrodę stanęły cztery najlepsze drużyny, wyłonione podczas 12 spotkań. Na placu boju w Elblągu spotkali się przedstawiciele miast: Bartoszyc, Iławy, Starogardu Gdańskiego i Wejherowa, którzy rywalizowali w sześciu, bardzo widowiskowych konkurencjach. O niezwykle wyrównanej walce, której towarzyszyły wielkie emocje poznaliśmy zwycięzcę. Do ostatniej chwili nie wiadomo było kto zwycięży. Jednak bartoszyccy kibice do końca wierzyli w sukces! Ostatnie minuty zmagań wyłoniły wygranych. Niekwestionowanym liderem Pucharu Miast okazały się Bartoszyce - zdobywając 32 punkty.

Emocje były ogromne, krzykom i piskom kibiców nie było końca. Zwycięska drużyna otrzyma 100 000 złotych. Mieszkańcy Bartoszyc, w głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej www.specjal.pl, zdecydowali, że pieniądze z wygranej zostaną przeznaczone na budowę fontanny z wodą pitną tzw. Wodopojów. Pan Krzysztof Nałęcz odbierając czek z rąk przedstawicieli sponsora podziękował zawodnikom za godne reprezentowanie miasta, oraz wszystkim obecnym za wspaniałą zabawę przez cały czas trwania Pucharu Miast. Gorące podziękowania i pozdrowienia zostały skierowane również dla naszych rywali z grupy D - czyli Ostródzie i Mrągowie.
 

BARTOSZYCE ZWYCIĘZCĄ PUCHARU MIAST - FOTORELACJA !!
czytaj więcej...


 
Tak bawią się najlepsi kibice :)


Tak walczyliśmy w Ostródzie   PUCHAR MIAST” to cykl trzynastu imprez plenerowych których sponsorem przez Browar Specjal. Impreza odbędzie się również w Bartoszycach! 18 lipca, na terenie Placu Westerplatte zmierzą się reprezentacje Ostródy, Mrągowa i BARTOSZYC!. Atrakcją imprezy będzie koncert gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jako support wystąpi zespół Manchester, a po nim zagra Stachursky.

   Drużyna "BARTOSZYCE" rywalizować będzie w 15 różnych konkurencjach. Impreza nie będzie odbywać się tylko i wyłącznie w Bartoszycach ale również podczas dwóch imprez wyjazdowych! 13 czerwca nasi zawodnicy wybiorą się do Mrągowa natomiast ostatnia rywalizacja grupowa odbędzie się 8 sierpnia w Ostródzie. Najlepsza spośród tych trzech drużyn spotka się w finale ze zwycięzcami trzech pozostałych grup eliminacyjnych Pucharu Miast. W sumie w całym cyklu wezmą udział drużyny z 12 miast województw: warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Wielki finał odbędzie się w sobotę, 22 sierpnia, w Elblągu, gdzie produkowane jest piwo Specjal. 

 

Kliknij obrazek aby go powiększyć!

powiększ zdjęcie (kliknij na miniaturkę)

 

   Czytaj więcej o Pucharze Miast w Artykułach:

Pierwsze stacie Pucharu Miast w Kartuzach czytaj więcej..
Reprezentacja Bartoszyc rozpoczęła treningi do Pucharu Miast czytaj więcej..
Zapłonął SPECJALny ogień Pucharu Miast czytaj więcej..
Bartoszyce drugie w Mrągowie czytaj więcej..
Bartoszyce pokonały u siebie Mrągowo i Ostródę! czytaj więcej..
Po wyrównanej walce Bartoszyce w Finale! czytaj więcej..
22 sierpnia WIELKI FINAŁ PUCHARU MIAST w Elblągu! czytaj więcej..

 


 

Zdjęcia z Galerii

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

Na Sportowo!


 

Podgląd na Treningi w Bartoszyckich Klubach

 

Baza Sportowa Bartoszyc

Patron Medialny

stat4u