Witamy na oficjalnej stronie sportowej miasta Bartoszyce
Ponad 280 uczestników Wiosennego Turnieju Piłki Ręcznej!
Redaktor: Administrator   
 
Dodano: 16-04-2018 13:44 l Odsłon : 23



      W dniach 06-08.04.2018 w Bartoszycach odbył się VI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyc. Było to wielkie święto piłki ręcznej w naszym mieście, w którym wzięło około 280 zawodników z 16 zespołów i 5 województw.






Turniej skierowany był głównie do najmłodszych szczypiornistów (rocznik 2007/08) rozpoczynających dopiero swoją przygodę z tą piękną dyscypliną sportu. W tym wieku poziom sportowy zespołów jest jeszcze różny i nie tylko wynik sportowy się liczy, jednak ambitnej walki i wielu pięknych akcji nie zabrakło. Dla młodych adeptów piłki ręcznej to było pierwsze spotkanie w trzydniowym turnieju, na którym nawiązali wiele znajomości oraz zapoznali się z atmosferą turniejów.

Turniej dofinansowany przez Urząd Miasta, zaś wsparcia udzieliła firma tapicerska Nova Mazur oraz firma transportowo-usługowa DELUX.

GRUPA A:
MDK I - 50 BIAŁYSTOK 7:17,
NOWA KARCZMA - ITS IŁAWA 14:7 
MDK I - ITS IŁAWA 11:4 50
BIAŁYSTOK - NOWA KARCZMA 26:10
MDK I - NOWA KARCZMA 9:19
50 BIAŁYSTOK - ITS IŁAWA 22:5

TABELA:
1 50 BIAŁYSTOK 9p 65-22
2 UKS NOWA KARCZMA 6p 43-42
3 MDK I BARTOSZYCE 3p 27-40
4 ITS JEZIORAK IŁAWA 0p 16-47

GRUPA B
MORĄG - RYJEWO 4-17,
MORĄG - ELBLĄG 3-8,
BYDGOSZCZ - RYJEWO 3-18,
ELBLĄG-BYDGOSZCZ 20-6,
MORĄG - BYDGOSZCZ 6-11,
RYJEWO - ELBLĄG 11-13

TABELA:
1 SP 9 ELBLĄG 9P 41-20
2 GUKS BELLATOR RYJEWO 6p 46-20
3 SP 66 BYDGOSZCZ 3p 20-44
4 UKS JEDYNKKA MORĄG 0p 13-36

GRUPA C
MDK II - OLSZTYN 21-3,
CIECHANÓW - SPOMS KWIDZYN 11-5,
MDK II - CIECHANÓW 7:14,
SPOMS KWIDZYN - OLSZTYN 19-2,
MDK II - SPOMS KWIDZYN 8-10,
CIECHANÓW - OLSZTYN 18-3

TABELA:
1 CKS JURAND CIECHANÓW 9p 43-15
2 SPOMS KWIDZYN 6p 34-21
3 MDK II BARTOSZYCE 3p 36-27
4 KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN 0p 8-53

GRUPA D
SP 4 KWIDZYN - KĘTRZYN 6-8,
49 BIAŁYSTOK - WĘGRÓW 5-15,
SP 4 KWIDZYN - 49 BIAŁYSTOK 9-4,
KĘTRZYN - WĘGRÓW 7-14,
WĘGRÓW - SP 4 KWIDZYN 17-5,
49 BIAŁYSTOK - KĘTRZYN 3-9

TABELA:
1 UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW 9p 46-17
2 MKS MOSIR KĘTRZYN 6 p 24-23
3 SP 4 KWIDZYN 3p 20-29
4 UKS 49 BIAŁYSTOK 0p 12-33

o miejsca I-VIII
GRUPA E
50 BIAŁYSTOK - CIECHANÓW 18:9,
CIECHANÓW - NOWA KARCZMA 9:11,
NOWA KARCZMA - SPOMS KWIDZYN 10:10k1-0,
50 BIAŁYSTOK - SPOMS KWIDZYN 20:7

TABELA:
1 UKS 50 BIAŁYSTOK 9p 64-26
2 UKS NOWA KARCZMA 5p 31-45
3 CKS JURAND CIECHANÓW 3p 24-34
4 SPOMS KWIDZYN 1p 22-41

GRUPA F
ELBLĄG - WĘGRÓW 16:13,
RYJEWO - KĘTRZYN 9-10,
ELBLĄG-KĘTRZYN 10:14,
RYJEWO-WĘGRÓW 9:17

TABELA:
1 UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW 6p 44-32
2 SP 9 ELBLĄG 6p 39-38
3 MKS MOSIR KĘTRZYN 6p 31-33
4 GUKS BELLATOR RYJEWO 0p 29-40

o miejsca IX-XVI
GRUPA G:
MDK I - OLSZTYN 18-5,
IŁAWA - MDK II 7-8,
MDK I - MDK II 6-5,
IŁAWA - OLSZTYN 11-5

TABELA:
1 MDK I BARTOSZYCE 9p 35-14
2 MDK I BARTOSZYCE 6p 34-16
3 ITS JEZIORAK IŁAWA 3p 22-24
4 KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN 0p 13-50

GRUPA H:
BYDGOSZCZ - 49 BIAŁYSTOK 8:3,
MORĄG - SP 4 KWIDZYN 5-10,
BYDGOSZCZ - SP 4 KWIDZYN 4-7,
MORĄG - 49 BIAŁYSTOK 8-7

TABELA:
1 SP 4 KWIDZYN 9p 26-13
2 SP 66 BYDGOSZCZ 6p 23-16
3 UKS JEDYNKA MORĄG 3 p 19-28
4 UKS 49 BIAŁYSTOK 0p 14-25

półfinały:
miejsca XIII-XVI
OLSZTYN - MORĄG 3-13,
49 BIAŁYSTOK - IŁAWA 12-7

miejsca IX-XII
MDK I - BYDGOSZCZ 4-8,
SP 4 KWIDZYN - MDK II 12-7

miejsca V-VIII
CIECHANÓW - RYJEWO 9-16,
KĘTRZYN - SPOMS KWIDZYN 10-6

miejsca I-IV
50 BIAŁYSTOK - ELBLAG 21-18,
WĘGRÓW - NOWA KARCZMA 14-9

finały:
miejsca XV-XVI
IŁAWA - OLSZTYN 15-8
miejsca XIII-XIV
MORĄG - 49 BIAŁYSTOK 8-6
miejsca XI-XII
MDK I - MDK II 7-10
miejsca IX-X
BYDGOSZCZ - SP 4 KWIDZYN 8-8 K 2-1
miejsca VII-VIII
CIECHANÓW - SPOMS KWIDZYN 5-3
miejsca V-VI
RYJEWO - KĘTRZYN 8-4
miejsca III-IV
ELBLĄG - NOWA KARCZMA 15-8
miejsca I-II
50 BIAŁYSTOK - WĘGRÓW 5-9

miejsca:
1 UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW
2 UKS 50 BIAŁYSTOK
3 SP 9 ELBLĄG
4 UKS NOWA KARCZMA
5 GUKS BELLATOR RYJEWO
6 MKS MOSIR KĘTRZYN
7 CKS JURAND CIECHANÓW
8 SPOMS KWIDZYN
9 SP 66 BYDGOSZCZ
10 SP 4 KWIDZYN
11 MDK II BARTOSZYCE
12 MDK I BARTOSZYCE
13 UKS JEDYNKA MORĄG
14 UKS 49 BIAŁYSTOK
15 ITS JEZIORAK IŁAWA
16 KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN

Najlepsza 7-mka turnieju:
MVP - Grabowski Antoni (UKS Nowa Karczma)
najlepszy bramkarz - Wrzeszcz Patryk (UKS Niedźwiadek Węgrów)
najlepszy strzelec - Dmitrzak Tymoteusz 50br. (GUKS Bellator Ryjewo)
oraz Wocial Jakub (SP 9 Elbląg), Kurkus Jakub (UKS Niedźwiadek Węgrów), Zambrzycki Karol (UKS 50 Białystok), Kostro Krzysztof (UKS 50 Białystok)

Najlepsi zawodnicy drużyn:
Połaski Wojciech (UKS Niedźwiadek Węgrów), Jackowski Konrad (UKS 50 Białystok), Błaszkiewicz Oskar (SP 9 Elbląg), Żywicki Dorjan (UKS Nowa Karczma), Jagucki Piotr (GUKS Bellator Ryjewo), Kajat Hubert (MKS Mosir Kętrzyn), Kaliszewski Bartosz (CKS Jurand Ciechanów), Drosiński Cezary (SPOMS Kwidzyn), Wierzbowski Artur (SP 66 Bydgoszcz), Kopczyński Konrad (SP 4 Kwidzyn), Mazurek Igor (MDK II Bartoszyce), Mazuro Jakub (MDK I Bartoszyce), Musiał Wiktor (UKS Jedynka Morąg), Świsłowski Marcel (UKS 49 Białystok), Lewko Beniamin (ITS Jeziorak Iława), Wiśniewski Artur (KS Szczypiorniak Olsztyn)

Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Imię i nazwisko
Tytuł  
 
Komentarz
 
Maks. ilość znaków: 500
 
  Pytanie ochronne Mathguard:
WTN          B       
T      Y    O2    BB4
JOB   5WF    M       
  C    X     A    4WU
3U7         MT8      
   
   

 

Nie komentowano



mXcomment 1.0.7 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
następny artykuł »

Bartoszyckie Kluby w Sieci


Strony Internetowe Ośrodków Sportu i Rekreacji z Naszego Województwa

Strony Internetowe Ośrodków Sportu i Rekreacji z Naszego Województwa

Zdjęcia z Galerii

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

Na Sportowo!


 

Podgląd na Treningi w Bartoszyckich Klubach

 

Baza Sportowa Bartoszyc

Najnowsze SportVideo

Mecz o I miejsce w Lidze Siatkowej Kobiet 2011/2012Informacje sportowe 23.11.2010
III Mistrzostwa Bartoszyc w Wyciskaniu SztangiPowiatowa Olimpiada Sportowa klas I
Wakacyjna Liga Piłki Nożnej 2010Mamed Khalidov w Bartoszycach

Najpopularniejsze SportVideo

Zakończenie Rozgrywek II ligi w Piłce Siatkowej MężczyznFinał II miejskiej ligi Miasta Bartoszyce w Piłce Siatkowej Mężczyzn
Wakacyjne Grand Prix BartoszycWakacyjna Liga Piłki Nożnej 2010
Turniej Old Bojów Piłki Ręcznej w BartoszycachIII Mistrzostwa Bartoszyc w Wyciskaniu Sztangi

Patron Medialny

stat4u