Witamy na oficjalnej stronie sportowej miasta Bartoszyce
Szczypiorniści MDK Bartoszyce z kolejnym trofeum
Redaktor: Andrzej Cichocki, trener MDK Bartoszyce   
 
Dodano: 05-12-2017 05:53 l Odsłon : 167    



       W miniony weekend, dzięki pomocy Novej Mazur zespół młodzika MDK Bartoszyce udał się do Ciechanowa na ogólnopolski turniej piłki ręcznej, w którym wzięło udział 12 drużyn. Nasz zespół spisał się bardzo dobrze wygrywając wszystkie mecze zajmując pierwsze miejsce.





Wyniki spotkań w grupach:

Grupa A
UKS Nike Ciechanów - SKF Wisła Płock  21:10
SKF Wisła Płock - MKS MOSiR Kętrzyn  21:14
MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Nike Ciechanów  8:20
1. UKS Nike Ciechanów  6p.  41:18
2. SKF Wisła Płock  3p.  31:35
3. MKS MOSiR Kętrzyn  0p. 22:41

Grupa B
MDK Bartoszyce - KPR ROKiS Radzymin  22:21
KPR ROKiS Radzymin - AZS UMCS Lublin II  22:13
AZS UMCS Lublin II - MDK Bartoszyce  6:19
1. MDK Bartoszyce  6p. 41-27
2. KPR ROKiS Radzymin 3p.  43-35
3. AZS UMCS Lublin II  0p. 19-41

Grupa C
SPR PABIKS Pabianice - KS Unia Lublin 3:21
UKS Niedźwiadek Węgrów - SPR PABIKS Pabianice  23:13
KS Unia Lublin - UKS Niedźwiadek Węgrów  22:15
1. KS Unia Lublin  6p. 43:18
2. UKS Niedźwiadek Węgrów  3p. 38:35 
3. SPR PABIKS Pabianice  0p. 16:44

Grupa D
AZS UMCS Lublin I - UKS Kontra Warszawa  22:23
MUKS Omega Mrągowo - AZS UMCS Lublin I  9:29
UKS Kontra Warszawa - MUKS Omega Mrągowo  20:18
1. UKS Kontra Warszawa  6p. 43:40
2. AZS UMCS Lublin I   3p.  51:32
3. MUKS Omega Mrągowo  0p.  27:49

W II rundzie dwa najlepsze zespoły z każdej grupy utworzyły dwie nowe grupy z zaliczeniem meczów i walczyły o miejsca 1-8. Zespoły z 3 miejsc utworzyły grupę walczącą o miejsca 9-12.

Grupa I
UKS Nike Ciechanów  - UKS Niedźwiadek Węgrów  21:10                       
KS Unia Lublin - SKF Wisła Płock  18:18 po karnych 19:21               
UKS Nike Ciechanów  - KS Unia Lublin  12:19
UKS Niedźwiadek Węgrów - SKF Wisła Płock  12:20

1. KS Unia Lublin  7p.  59:45
2. UKS Nike Ciechanów  6p.  54:39
3. SKF Wisła Płock  5p.   48:51
4. UKS Niedźwiadek Węgrów  0p.  37:63

Grupa II
MDK Bartoszyce - KU AZS UMCS Lublin  I  17:15
UKS Kontra Warszawa - SPR ROKiS Radzymin  19:20             
MDK Bartoszyce - UKS Kontra Warszawa   17:12                 
KU AZS UMCS Lublin  I - SPR ROKiS Radzymin  23:15                        

1. MDK Bartoszyce  9p.  56:48
2. KU AZS UMCS Lublin  I  3p. 60:55
3. UKS Kontra Warszawa  3p.  54:59
4. SPR ROKiS Radzymin  3p.  56:64

Grupa III -  miejsca   IX – XII
MKS MOSiR Kętrzyn - AZS UMCS Lublin II  12 : 10
MKS MOSiR Kętrzyn - SPR PABIKS Pabianice  16 : 9
AZS UMCS Lublin II - MUKS Omega Mrągowo   15 : 12
MKS MOSiR Kętrzyn - MUKS Omega Mrągowo 4 : 16 
AZS UMCS Lublin II - SPR PABIKS Pabianice  18 : 11
SPR PABIKS Pabianice - MUKS Omega Mrągowo 4 : 12  

9. MUKS Omega Mrągowo  6p.  40:23
10. AZS UMCS Lublin II  6p.  43:35
11. MKS MOSiR Kętrzyn  6p.  32:35
12. SPR PABIKS Pabianice  0p.  24;46

O miejsca 5-8
SKF Wisła Płock - SPR ROKiS Radzymin  15:12
UKS Kontra Warszawa - UKS Niedźwiadek Węgrów  27:6

o miejsca 1-4
MDK Bartoszyce - UKS Nike Ciechanów  13:7
KU AZS UMCS Lublin  I - KS Unia Lublin  21:19

o miejsce 7-8:
SPR ROKiS Radzymin - UKS Niedźwiadek Węgrów 20:14

o miejsca 5-6:
SKF Wisła Płock - UKS Kontra Warszawa  21:17

o miejsca 3-4:
UKS Nike Ciechanów - KS Unia Lublin  14:13

o miejsca 1-2:
MDK Bartoszyce - KU AZS UMCS Lublin  I  13:12

Klasyfikacja  końcowa (w nawiasie najlepsi zawodnicy drużyn)
1. MDK Bartoszyce - Działa Bartłomiej             
2. KU AZS UMCS Lublin  I - Huszcza Łukasz
3. UKS Nike Ciechanów - Karwowski Maciej 
4. KS Unia Lublin - Sobiecki Patryk
5. SKF Wisła Płock - Kamiński Oliwer
6. UKS Kontra Warszawa - Smykiewicz Rafał
7. SPR ROKiS Radzymin - Kowalski Dominik
8. UKS Niedźwiadek Węgrów - Skolimowski Robert
9.  MUKS Omega Mrągowo - Mazurek Nikodem 
10.  KU AZS UMCS Lublin II - Sadło Tomasz
11.  MKS MOSiR Kętrzyn  - Domański Damian
12. SPR „PABIKS” Pabianice  - Woźniak Kacper
 
„7 Turnieju”
- lewe skrzydło:  Wisowski Maciej – KS Unia Lublin
- lewe rozegranie:  Kuhn Łukasz – MDK Bartoszyce
- środek rozegrania:  Groszek Mateusz – KU AZS UMCS Lublin I 
- prawe rozegranie:   Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin
- prawe skrzydło:  Tokarz Jakub – MDK Bartoszyce
- obrotowy:  Mach Michał – UKS Nike Ciechanów
- bramkarz:  Kwiatkowski Wiktor – MDK Bartoszyce

Skład MDK Bartoszyce: Wiktor Kwiatkowski, Łukasz Kuhn(23br.), Jakub Tokarz(19),
Bartłomiej Działa(15) Maciej Szewczyk, Dawid Marciniak(5), Hubert Działa(4), Dominik Bartnicki(1), Kamil Sokólski(1), Kacper Habiński(12), Szymon Janowicz, Kacper Pawłowski(1), Maciej Kwiatkowski(16), Mateusz Bembas(1), Jakub Lewandowski(3)
Trener Andrzej Cichocki,  kierownik drużyny Orlando Habiński


Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!
Kliknij obrazek aby go powiększyć!

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Imię i nazwisko
Tytuł  
 
Komentarz
 
Maks. ilość znaków: 500
 
  Pytanie ochronne Mathguard:
 C          J7Y      
I6     1    O B   KP8
 6    8XK   1YN      
 4     W    I G   GAU
AJR         LIT      
   
   

 

Nie komentowano



mXcomment 1.0.7 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
następny artykuł »

Bartoszyckie Kluby w Sieci


Strony Internetowe Ośrodków Sportu i Rekreacji z Naszego Województwa

Strony Internetowe Ośrodków Sportu i Rekreacji z Naszego Województwa

Zdjęcia z Galerii

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

Na Sportowo!


 

Podgląd na Treningi w Bartoszyckich Klubach

 

Baza Sportowa Bartoszyc

Najnowsze SportVideo

Mecz o I miejsce w Lidze Siatkowej Kobiet 2011/2012Informacje sportowe 23.11.2010
III Mistrzostwa Bartoszyc w Wyciskaniu SztangiPowiatowa Olimpiada Sportowa klas I
Wakacyjna Liga Piłki Nożnej 2010Mamed Khalidov w Bartoszycach

Najpopularniejsze SportVideo

Zakończenie Rozgrywek II ligi w Piłce Siatkowej MężczyznFinał II miejskiej ligi Miasta Bartoszyce w Piłce Siatkowej Mężczyzn
Wakacyjne Grand Prix BartoszycWakacyjna Liga Piłki Nożnej 2010
Turniej Old Bojów Piłki Ręcznej w BartoszycachIII Mistrzostwa Bartoszyc w Wyciskaniu Sztangi

Patron Medialny

stat4u