Witamy na oficjalnej stronie sportowej miasta Bartoszyce
Za nami Międzynarodowy Wyścig Kolarski po Górze Zamkowej
Redaktor: Administrator   
 
Dodano: 27-10-2017 11:47 l Odsłon : 115    



     W minioną niedzielę 22 października na terenie Góry Zamkowej w Bartoszycach odbyły się zawody kolarskie Cross Country Góra Zamkowa Bartoszyce XC. W imprezie udział wzięło prawie 100 kolarzy. Rywalizowano w wielu kategoriach wiekowych. Równolegle rozegrano Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w MTB.






Wyniki


Kategoria Żak

1 Maciej Parzych MSR Mrągowo 8.03

2 Maciej Głogowski MSR Mrągowo 8.10

3 Oliwier Daszkiewicz MSR Mrągowo 8.34

4 Maciej Cizowski SP w Ponikach 8.45

5 Mateusz Gigielewicz MSR Mrągowo 8.50

6 Antoni Stankiewicz MSR Mrągowo 9.05

7 Karol Górski MSR Mrągowo 9.40

8 Radosław Parzych SP w Marcinkowie 10.05

9 Michał Śliwiński MSR Mrągowo 10.21

10 Wiktor Pichler MSR Mrągowo 10.40

11 Tomasz Banach MSR Mrągowo 10.45

12 Damian Korpusik UKS Przyjaźń Bartoszyce 11.41

13 Michał Polewaczyk MSR Mrągowo 1 okrążenie

14 Filip Domański UKS Przyjaźń Bartoszyce 1 okrążenie

15 Maciej Kosewski MSR Mrągowo 1 okrążenie

16 Wiktor Jakubiak MSR Mrągowo 1 okrążenie

Kategoria Żaczka

1 Oliwia Daszkiewicz UKS Przyjaźń Bartoszyce 9.32

2 Emilia Łuszczak UKS Przyjaźń Bartoszyce 11.18

3 Amelia Kaczmar UKS Przyjaźń Bartoszyce 1 okrążenie

Kategoria Młodziczka

1 Małgorzata Głogowska MSR Mrągowo 8.55

Kategoria Junior Młodszy

1 Viadislaw Prokhorov Kaliningrad 11.20

Kategoria Juniorka Młodsza

1 Weronika Stapel UKS Przyjaźń Bartoszyce 14.58

Super Amator

1 Piotr Sobierajski Rant Bartoszyce (1975) 49.05

2 Mariusz Rynkiewicz KK24h Łyse (1978) 49.13

3 Tomasz Sternicki XC Poręby Team Mrągowo (1971) 52.48

4 Wiesław Zalewski Mrągowo (1963) 53.38

5 Grzegorz Marzec Rant Bartoszyce (1988) 1 okrążenie

6 Arkadiusz Daszkiewicz Rant Bartoszyce (1977) 1 okrążenie

7 Łukasz Biliński Rowerowy Lidzbark Warmiński (1995) 1 okrążenie

8 Patryk Michalak Rowerowy Lidzbark Warmiński (1993) 1 okrążenie

9 Marek Karczewski KK24h (1966) 1 okrążenie

10 Dawid Janus ZuzgaRacing Team (1983) 1 okrążenie

11 Michał Zaremba Rant Bartoszyce (1985) 2 okrążenia

12 Irenerusz Tarcki TarnickiNarzędzia (1979) 2 okrążenia

13 Andrzej Arodź Bartoszyce (1969) 3 okrążenia

14 Marcin Ruszczyk Ryn (1983) 3 okrążenia)

Amator

Mężczyźni

1 Adrian Gawryś Bartoszyce (1995)

2 Krzysztof Radulewicz UKS Przyjaźń Bartoszyce (1988)

Kobiety

Maria Kamieniecka MSR Mrągowo (1999)

Masters

1 Marcin Mróz UKS Prostki (1978) 52.33

2 Janusz Wróblewski UKS Przyjaźń Bartoszyce (1957)

Mini Race

Przedszkole

Dziewczęta


1 Dominika Krawczyk

2 Iga Kuśnierz

3 Nadia Banaszek

Chłopcy

1 Aleksander Rojek

2 Adam Zaremba

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta


1 Wiktoria Kuźmowicz SP 7 Bartoszyce

2 Eliza Chaberek SP 4 Bartoszyce

Chłopcy

1 Wiktor Jakubiak SP1 Mrągowo

2 Michał Kędra SP 4 Bartoszyce

3 Mikołaj Stapaj SP 8 Bartoszyce

4 Adrian Anusewicz SP 4 Bartoszyce

Mistrzostwa Województwa SZS
Klasa IV/V

Dziewczęta

1 Kinga Kosińska Szkoła Podstawowa 4 w Bartoszycach

2 Maja Przychodzka Szkoła Podstawowa 7 w Bartoszycach

3 Amelia Kaczmar Szkoła Podstawowa 4 w Bartoszycach

4 Urszula Sipko Szkoła Podstawowa 7 w Bartoszycach

5 Nina Puchalik Szkoła Podstawowa 4 w Bartoszycach

6 Wiktoria Pisarek Szkoła Postawowa 7 Bartoszycach

Chłopcy

1 Maciej Głogowski Szkoła Podstawowa 4 w Mrągowie

2 Maciej Parzych Szkoła Podstawowa 4 w Mrągowie

3 Wiktor Pichler Szkoła Podstawowa 4 w Mrągowie

4 Antoni Stankiewicz Szkoła Podstawowa 1 w Mrągowie

5 Tomasz Banach Szkoła Podstawowa 1 w Mrągowie

6 Michał Śliwiński Szkoła Podstawowa 4 w Mrągowie

7 Filip Domański Szkoła Podstawowa 3 w Bartoszycach

8 Dawid Szutowicz Szkoła Podstawowa 7w Bartoszycach

9 Michał Polewaczyk Szkoła Podstawowa 4 w Mrągowie

10 Kewin Miecznikowski Szkoła Podstawowa w Kraszewie

Klasa VI/VII
Chłopcy


1 Maciej Ciżowski Szkoła Podstawowa w Ponikach

2 Oliwier Daszkiewicz Szkoła Podstawowa 4 w Mrągowie

3 Karol Chaberek Szkoła Podstawowa 4 w Bartoszycach

4 Hubert Świąder Szkoła Podstawowa 7 w Bartoszycach

5 Mateusz Gigielewicz Szkoła Podstawowa SMS 3 w Mrągowie

6 Mikołaj MerklerSzkoła Podstawowa SMS 3 w Mrągowie

7 Karol Górski Szkoła Podstawowa 1 w Mrągowie

8 Radosław Parzych Szkoła Podstawowa w Marcinkowie

9 Jakub Sobieraj Szkoła Podstawowa 7 w Bartoszycach

10 Damian Tumiński Szkoła Podstawowa 4 w Bartoszycach

Dziewczęta

1 Oliwia Daszkiewicz Szkoła Podstawowa nr 3 w Bartoszycach

2 Emilia Łuszczak Szkoła Podstawowa nr 4 w Bartoszycach

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Imię i nazwisko
Tytuł  
 
Komentarz
 
Maks. ilość znaków: 500
 
  Pytanie ochronne Mathguard:
8LT         NOA      
  T    7    2 C   GK5
  5   2IS   X 7      
  8    K    T 1   E6J
  N         27U      
   
   

 

Nie komentowano



mXcomment 1.0.7 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
następny artykuł »

Bartoszyckie Kluby w Sieci


Strony Internetowe Ośrodków Sportu i Rekreacji z Naszego Województwa

Strony Internetowe Ośrodków Sportu i Rekreacji z Naszego Województwa

Zdjęcia z Galerii

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

Na Sportowo!


 

Podgląd na Treningi w Bartoszyckich Klubach

 

Baza Sportowa Bartoszyc

Najnowsze SportVideo

Mecz o I miejsce w Lidze Siatkowej Kobiet 2011/2012Informacje sportowe 23.11.2010
III Mistrzostwa Bartoszyc w Wyciskaniu SztangiPowiatowa Olimpiada Sportowa klas I
Wakacyjna Liga Piłki Nożnej 2010Mamed Khalidov w Bartoszycach

Najpopularniejsze SportVideo

Zakończenie Rozgrywek II ligi w Piłce Siatkowej MężczyznFinał II miejskiej ligi Miasta Bartoszyce w Piłce Siatkowej Mężczyzn
Wakacyjne Grand Prix BartoszycWakacyjna Liga Piłki Nożnej 2010
Turniej Old Bojów Piłki Ręcznej w BartoszycachIII Mistrzostwa Bartoszyc w Wyciskaniu Sztangi

Patron Medialny

stat4u