Witamy na oficjalnej stronie sportowej miasta Bartoszyce
Aktywne wakacje Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-do
Redaktor: Administrator   
 
Dodano: 04-09-2017 12:37 l Odsłon : 224           Koniec sezonu treningowego dla zawodników Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-do to tradycyjny obóz rekreacyjno sportowy, który w tym roku odbył się pod Ostródą. W obozie uczestniczyły kluby BST Bartoszyce, An-Do Pruszcz Gdański, CSA Dąbrowa Białostocka, Foris Gdańsk oraz Maximus Gdańsk. Zawodnicy bartoszyckiego klubu wzięli także udział w dwóch zgrupowaniach.Letni Obóz Rekeracyjno-Sportowy Ostróda 2017
Koniec sezonu treningowego dla zawodników BST to tradycyjny obóz rekreacyjno sportowy. Zawodnicy mieli okazję aktywnie wypocząć nad jeziorem pod Ostródą. Położenie ośrodka w lesie z dala od zgiełku miasta, jezioro, oraz atrakcyjny program obozowy daje doskonałe możliwości do aktywnego wypoczynku, wyciszenia się  i oderwania od monotonii dnia codziennego, nauki zasad współpracy w grupie, nauki samodzielności, rozwiązywania problemów, a dla instruktorów i trenerów daje możliwość realizacji zamierzonych celów obozowych.  Oprócz treningów, porannych rozruchów zawodnicy korzystali z zajęć w lesie w tym obozowego wyścigu z przeszkodami" Hells Run ", turnieju w Paint Ball, obozowego turnieju Taekwon-do, Obozowych dyskotek, regat kajakowych i wioślarskich, projekcji filmów, obozowego karaoke, gier i turniejów rekreacyjnych, Bumper Ball, turnieju w Mega Piłkarzyki, Ścianki wspinaczkowej i wielu innych. Na zakończenie obozu 5 zawodników podniosło swoje stopnie zdając egzamin taekwon-do. Był to aktywny tydzień bez telefonów, telewizorów, komputerów, ale w zamian z wieloma atrakcjami, treningami i zajęciami od godziny 8 do godziny 22. W obozie uczestniczyły kluby BST Bartoszyce, An-Do Pruszcz Gdański, CSA Dąbrowa Białostocka, Foris Gdańsk, Maximus Gdańsk.

 
Zgrupowania Kadry Narodowej w Kickboxingu
Po raz pierwszy w historii klubu nasi zawodnicy dostali powołanie na zgrupowanie kadry Polski. Dzięki medalom Mistrzostw Polski i dobrym występom w turniejach na Litwie i Pucharze Europy Michał i Sebastian Kuźniakowie zostali powołani na zgrupowanie kontrolno selekcyjne, jakie odbyło się w czerwcu w Zakopanem.  Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze czego efektem było zakwalifikowanie się do ścisłej kadry przygotowującej się do Mistrzostw Europy, które odbędą się we wrześniu w Macedonii. Tym samym Michał Kuźniak będzie reprezentował Polskę w Low Kicku, a Sebastian w K1.  Obaj zawodnicy w sierpniu trenowali na zgrupowaniu w Legionowie skąd udali się na zgrupowanie do Bukowiny Tatrzańskiej.
Zgrupowanie kondycyjne w Bukowinie Tatrzańskiej

Pracowitą końcówkę wakacji zafundowali sobie nasi zawodnicy powołani do kadry wojewódzkiej młodzików oraz przygotowujący się do Mistrzostw Europy w Kickboxingu. Dzięki uprzejmości trenera Tomasza Szczapniuka jak co roku mieliśmy okazję udziału w zgrupowaniu zawodników klubu LKSW Tajfun Legionowo. Ponad to w Bukowinie trenowaliśmy z reprezentantami Polski w Taekwon-do w tym z Barkiem Słodkowskim - aktualnym Mistrzem Europy w Taekwon-do Jakubem Jaskóła - Mistrzem Świata w Kickboxingu czy Łukaszem Bieńkowskim - zawodnikiem MMA z Teamu KSW.   Ponad to dużą grupę stanowili  zawodnicy kadru Polski w Kickboxingu przygotowującymi się do wrześniowych Mistrzostw Europy.  I w takim towarzystwie nasi młodzicy oraz Sebastian i Michał Kuźniakowie spędzili 10 treningowych dni w przepięknym miejscu jakim jest Bukowina Tatrzańska. Oprócz treningów zawodnicy mieli możliwość korzystania z kompleksu basenowego, odbyliśmy wyjazd na baseny Termalne w Białce Tatrzańskiej, odwiedziliśmy kino Giewont w Zakopanem, kręgielnię czy zafundowaliśmy wjazd na skocznię Wielką Krokiew.  Zgrupowanie w Bukowinie Tatrzańskiej to ciężkie treningi, bieganie po górskich trasach, wylane litry potu, ale również pobyt w przepięknym miejscu z fajnymi i wartościowymi ludźmi,  od których można się wiele nauczyć i od których można czerpać motywację i siły do działania, do zaszczepienia w sobie pasji jaką dla wszystkich uczestników zgrupowania jest trening i aktywność fizyczna.
   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Imię i nazwisko
Tytuł  
 
Komentarz
 
Maks. ilość znaków: 500
 
  Pytanie ochronne Mathguard:
MD2     F    
M X  4  G F  PQO
AAP  HFU  LOP   
5 E  M   T  BCI
7GK      M   
   
   

 

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Bartoszyckie Kluby w Sieci


Strony Internetowe Ośrodków Sportu i Rekreacji z Naszego Województwa

Strony Internetowe Ośrodków Sportu i Rekreacji z Naszego Województwa

Zdjęcia z Galerii

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

Na Sportowo!


 

Podgląd na Treningi w Bartoszyckich Klubach

 

Baza Sportowa Bartoszyc

Najnowsze SportVideo

Mecz o I miejsce w Lidze Siatkowej Kobiet 2011/2012Informacje sportowe 23.11.2010
III Mistrzostwa Bartoszyc w Wyciskaniu SztangiPowiatowa Olimpiada Sportowa klas I
Wakacyjna Liga Piłki Nożnej 2010Mamed Khalidov w Bartoszycach

Najpopularniejsze SportVideo

Zakończenie Rozgrywek II ligi w Piłce Siatkowej MężczyznFinał II miejskiej ligi Miasta Bartoszyce w Piłce Siatkowej Mężczyzn
Wakacyjne Grand Prix BartoszycWakacyjna Liga Piłki Nożnej 2010
Turniej Old Bojów Piłki Ręcznej w BartoszycachIII Mistrzostwa Bartoszyc w Wyciskaniu Sztangi

Patron Medialny

stat4u