Witamy na oficjalnej stronie sportowej miasta Bartoszyce
Udany występ załogi Sebastian Chrzanowski/Adam Binięda podczas Rajdu Łotwy
Redaktor: Administrator   
 
Dodano: 01-08-2017 06:10 l Odsłon : 237         Olsztyńsko-bartoszycka załoga Sebastian Chrzanowski/Adam Binięda wzięła udział w wymagającym Rajdzie Łotwy. Start mogą zaliczyć do udanych, gdyż wygrali oni klasę do 1600 cm3.


Sebastian Chrzanowski: ”Wymagający Rally Latvija kończymy z pucharem za pierwsze miejsce w klasie 1600. Najbardziej jestem zadowolony z części na szutrowej rajdu bo na niej zrobiliśmy największy progres. Tutaj dziękuje Adamowi za bardzo dobre dyktowanie. Wysokie prędkości zmuszaly do dużej koncentracji i jechania w wielu miejscach na odwagę. Prędkości jakie osiąga się ma tamtych drogach są nie spotykane w Polsce. Wygraliśmy prawie wszystkie odcinki i będziemy chcieli powalczyć o końcowy triumf w naszej kategorii. Następna impreza tym razem na Litwie, ale jak zapowiadają organizatorzy będzie jeszcze bardziej wymagająca. Na koniec dziękuję mechanikom oraz naszym partnerom bo dzięki Wam mogę spełniać swoje marzenia.”

Adam Binięda: ” Bardzo cieszy nasz zwycięstwo poza granicami kraju, ale poza nim jesteśmy zadowoleni z naszego tempa i czystej, płynnej jazdy. Przed rajdem zakładaliśmy, że powalczymy z Łotyszami o podium. Chcieliśmy trzymać szybkie tempo, uniknąć błędów i na mecie zobaczyć w którym jesteśmy miejscu, bo bardzo mnie też ciekawiło jak tym razem, po rajdzie Talsi wypadniemy na tle konkurencji. Okazało się na mecie, że te miejsce jest całkiem niezłe, bo pierwsze. Rajd Łotwy pozwolił nam zebrać kolejne doświadczenie. Pierwszy raz jechaliśmy w rajdzie, gdzie połowa trasy prowadziła po asfalcie, a połowa po szutrze. Mało tego, na odcinkach asfaltowych jechaliśmy na oponie szutrowej, bo tak stanowił regulamin. Wszystkie asfaltowe oesy pokonywaliśmy na torze Biekierniki w Rydze. Troszkę może niedosyt jest, bo na część szutrową składały się tylko dwa oesy, w tym jeden 18 kilometrowy, co też było dla nas nowością. W sierpniu czeka nas kolejna runda, tym razem rozgrywana na… Litwie. Będzie to już rajd typowo szutrowy. Na pewno będziemy chcieli utrzymać tempo i też powalczymy o jak najlepszy rezultat.”

Starty załogi wspierają: Schwarte Milfor, IT Prosper, Pensjonat Wulpink, MOST, Centrum Edukacyjne Maximus, Olpol, W&M Myki.

 

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Imię i nazwisko
Tytuł  
 
Komentarz
 
Maks. ilość znaków: 500
 
  Pytanie ochronne Mathguard:
IE9     SKK   
K R  7  3 8  26U
7 Q  1MN  YGL   
O J  X   S  3EM
BXG     TGS   
   
   

 

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
następny artykuł »

Bartoszyckie Kluby w Sieci


Strony Internetowe Ośrodków Sportu i Rekreacji z Naszego Województwa

Strony Internetowe Ośrodków Sportu i Rekreacji z Naszego Województwa

Zdjęcia z Galerii

JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

Na Sportowo!


 

Podgląd na Treningi w Bartoszyckich Klubach

 

Baza Sportowa Bartoszyc

Najnowsze SportVideo

Mecz o I miejsce w Lidze Siatkowej Kobiet 2011/2012Informacje sportowe 23.11.2010
III Mistrzostwa Bartoszyc w Wyciskaniu SztangiPowiatowa Olimpiada Sportowa klas I
Wakacyjna Liga Piłki Nożnej 2010Mamed Khalidov w Bartoszycach

Najpopularniejsze SportVideo

Zakończenie Rozgrywek II ligi w Piłce Siatkowej MężczyznFinał II miejskiej ligi Miasta Bartoszyce w Piłce Siatkowej Mężczyzn
Wakacyjne Grand Prix BartoszycWakacyjna Liga Piłki Nożnej 2010
Turniej Old Bojów Piłki Ręcznej w BartoszycachIII Mistrzostwa Bartoszyc w Wyciskaniu Sztangi

Patron Medialny

stat4u