Witamy na oficjalnej stronie sportowej miasta Bartoszyce
Piłkarze ręczni MDK Bartoszyce rozpoczęli rundę rewanżową
Redaktor: Administrator

Dodano: 13-02-2017 06:20 l Odsłon : 368

Drużyna młodzika MDK Bartoszyce rozpoczęła od zwycięstwa rewanżową rundę w lidze wojewódzkiej. Przeciwnikiem był zespół KS Szczypiorniak III Olsztyn. Zespół z Bartoszyc pojechał na mecz mocno osłabiony ze względu na kontuzje i choroby kilku zawodników.

Miało to początkowo wpływ na grę zespołu, który w 17 min. prowadził tylko 9:7. Jednak od tej pory zaczęła się uwidaczniać przewaga naszego zespołu, który pierwszą połowę zakończył wynikiem 15:9. W drugiej połowie nasz zespół  kontrolował już sytuację powiększając z minuty na minutę przewagę i ostatecznie pokonując przeciwnika 32:13.

Skład zespołu MDK Bartoszyce:
Bramkarze - W. Kwiatkowski i M. Szewczyk
Zawodnicy z pola: M. Reszczyński (8), T. Borysiuk (6), D. Dyszkowski (2), Sz. Kanclerz (11), J.Lewandowski (2), K. Habiński (3), H. Działa, D. Bartnicki, M. Bembas

Najbliższy mecz zespół MDK Bartoszyce rozegra w najbliższą niedzielę 19.02 w Bartoszycach w hali mechaniaka przy ul. Limanowskiego o godz. 11.30