Witamy na oficjalnej stronie sportowej miasta Bartoszyce
Szkoły Gimnazjalne 2010
Redaktor: Administrator   


Wyniki końcowe z zawodów Szkół Gimnazjalnych

 Bartoszyce 2010


Turniej piłki siatkowej dziewcząt
1. GIM 1 - GIM 2 0 : 2 ( 2 : 15 , 5 : 15 )
2. GIM 2 - Gmina B-ce 2 : 0 ( 15 : 2 , 15 : 9 )
3. GIM 1 - Gmina B-ce 2 : 1 ( 15 : , 9 : 15 , 15 : 11 )

Tabela:
1. GIM 2 - 4 pkt.
2. GIM 1 - 3 pkt.
3. Gmina B – ce - 2 pkt.

Turniej „dwa ognie” dziewcząt klas I
Wyniki:
1. GIM 2 - Gmina B – ce (11 : 15)
2. GIM 1 - Gmina B – ce (14 : 17)
3. GIM 1 - GIM 2 (10 : 15)


Tabela:
1. Gmina B – ce - 4 pkt.
2. GIM 2 - 3 pkt.
3. GIM 1 - 2 pkt.
Turniej piłki nożnej 5 – osobowej chłopców klas I
Wyniki:
1. GIM 2 - GIM 1 3 : 1
2. GIM 2 - Gmina 3 : 1
3. GIM 1 - Gmina 4 : 2

Tabela:

1. GIM 2 - 4 pkt.
2. GIM 1 - 3 pkt.
3. Gmina - 2 pkt.
Turniej piłki nożnej 11- osobowej chłopców
· mecze półfinałowe

1. GIM 1 - GIM 2 1 : 3
2. GIM 3 - Gmina 0 : 1

· mecz o III miejsce

GIM 1 - GIM 3 4 : 1

· mecz o I miejsce

GIM 2 - Gmina 4 : 0

Tabela:
1. GIM 2 - 4 pkt.
2. Gmina B-ce - 3 pkt.
3. GIM 1 - 2 pkt.
4. GIM 3 - 1 pkt.
Turniej piłki nożnej 7 – osobowej dziewcząt klas II
Wyniki:
1. GIM 2 - GIM 1 (0 : 0) karne (2 : 4)
2. GIM 2 - Gmina B – ce (0 : 6)
3. GIM 1 - Gmina B – ce (1 : 8)

Tabela:
1. Gmina B-ce - 4 pkt.
2. GIM 1 - 3 pkt.
3. GIM 2 - 2 pkt.
Turniej piłki nożnej 7 – osobowej chłopców klas II
Wyniki:
1. GIM 1 - Gmina (5 : 4)
2. GIM 1 - Gmina (9 : 1)
3. GIM 1 - GIM 2 (1 : 7)

Tabela:
1. GIM 2 - 4 pkt.
2. GIM 1 - 3 pkt.
3. Gmina B-ce 2 pkt.

Lekkoatletyka


Dziewczęta : (medalistki)

• 100 m

klasy I

1. Rabizo Iza - GIM 2 - 13,79 sek.
2. Monkiewicz Karolina - Gmina - 14,41 sek.
3. Mazurek Ola - GIM 1 - 15,24 sek.

rep. Gim

1. Brączek Joanna - Gmina - 14.00 sek.
2. Mielniczek Karolina - GIM 1 - 14,75 sek.
3. Kuśnierz Urszula - GIM 2 - 15.05 sek.

• 300 m

klasy I

1. Kołosowska Aleksandra - Gmina - 50,91 sek.
2. Jarząbek Justyna - GIM 2 - 52,91 sek.
3. Kupis Monika - Gmina - 53,49 sek.


Rep. Gim

1. Jaremko Nina - GIM 1 - 46,45 sek.
2. Zawada Sylwia - GIM 2 - 48,04 sek.
3. Jodko Agata - GIM 2 - 51,60 sek.

• 600 m

klasy I

1. Michalska Nian - Gmina - 1.53,56 min
2. Jaworska Natalia - GIM 2 – 1.56,23 min
3. Solarz Paulina - Gmina - 2.01,31 min

rep.Gim

1. Skórska Paula - GIM 1 - 1.49,80 min
2. Ciżowska Mariola - GIM 1 - 1.57,47 min
3. Bońkowska Patrycja - GIM 2 - 2.02,07 min

• skok w dal

klasy I

1. Ceniuk Aneta - Gmina - 403 cm
2. Rój Ewelina - GIM 2 - 393 cm
3. Solarz Paulina - Gmina - 391 cm

rep. Gim

1. Kurywczak Lidia - Gmina - 457 cm
2. Baran Kamila - Gmina - 433 cm
3. Makiełkowska Katarzyna - GIM 2 - 379 cm

• pchnięcie kulą

klasy I

1. Świerta Anna - Gmina - 985 cm
2. Zwierowicz Ewelina - GIM 1 - 911 cm
3. Rabizo Klaudia - 804 cm

rep.Gim

1. Lalak Katarzyna - Gmina - 959 cm
2. Pietkiewicz Magda - GIM 2 - 914 cm
3. Bok Ada - GIM 2 - 867 cm

• sztafeta 4 x 100 m

1. Gmina B-ce - 58.97 sek.
2. GIM 1 - 59,26 sek.
3. GIM 2 - - 60,29 sek.

Zawody LA dziewcząt Szkół Gimnazjalnych :

Tabela:
1. Gmina B-ce - 37 pkt.
2. GIM 2 - 31 3 pkt.
3. GIM 1 - 28 2 pkt.
4. GIM 3 - 6 pkt.

Chłopcy : (medaliści)

• 100 m

klasy I

1. Czerwiński Piotr - GIM 3 - 12,65 sek.
2. Zalewski Michał - GIM 2 - 12,98 sek.
3. Kędzior Maciej - GIM 2 - 13,05 sek.

rep.Gim

1. Kurywczak Radek - Gmina - 11,69 sek.
2. Wawreniuk Paweł - Gmina - 12,22 sek.
3. Tucholski Ernest - GIM 1 - 12,29 sek.

• 300 m

klasy I

1. Jagiełło J akub - GIM 2 - 44,44 sek.
2. Stankiewicz Mateusz - GIM 1 - 44,86 sek.
3. Kowalczyk Mateusz - GIM 2 - 46,50 sek.

rep.Gim

1. Pazik Łukasz - GIM 2 - 40,52 sek.
2. Gołębiowski Mateusz - GIM 2 - 42,10 sek.
3. Skrzecz Remigiusz - GIM 1 - 42,53 sek.

• 1000 m

klasy I

1. Mikołajczyk Łukasz - GIM 2 - 3.11,30 min
2. Reluga Adam - Gmina - 3.13,53 min
3. Mikołajczyk Kamil - GIM 2 - 3.20,70 min

rep.Gim

1. Złotucha Łukasz - GIM 2 - 3.01,16 min
2. Romankiewicz Artur - GIM 1 - 3.05,65 min
3. Mierzejewski Przemysław - GIM 2 - 3.14,16 min

• skok w dal

klasy I

1. Czunkiewicz Mateusz - GIM 2 - 532 cm
2. Sokół Michał - Gmina - 482 cm
3. Radziulewicz Krystian - GIM 1 - 467 cm


rep. Gim

1. Stelmański Jonatan - GIM 1 - 565 cm
2. Staniec Mateusz - Gmina - 559 cm
3. Krupski Maciej - GIM 1 - 538 cm

• pchnięcie kulą

klasy I

1. Kosakowski Patryk - Gmina - 929 cm
2. Sielaczek Mateusz - GIM 1 - 919 cm
3. Orzechowski Michał - GIM 1 - 817 cm

rep.Gim

1. Ładosz Sebastian - Gmina - 1119 cm
2. Kapica Dawid - GIM 1 - 1033 cm
3. Brykalski Patryk - GIM 3 - 1012 cm

• sztafeta 4 x 400 m

1. GIM 1 - 49,63 sek.
2. GIM 2 - 50,50 sek.
3. Gmina B – ce - 51,37 sek.

Zawody LA chłopców Szkół Gimnazjalnych :

Tabela:
1. GIM 2 - 32 pkt.
2. Gmina B-ce - 31 pkt.
3. GIM 1 - 31 pkt.
4. GIM 3 - 9 pkt.

Współzawodnictwo sportowe Szkół Gimnazjalnych :


Tabela:
1. GIM 2 - 26 pkt.
2. Gmina B-ce - 24 pkt.
3. GIM 1 - 17 pkt.
4. GIM 3 - 3 pkt.
 

Na Sportowo!


 

Podgląd na Treningi w Bartoszyckich Klubach

 

Baza Sportowa Bartoszyc

stat4u