Witamy na oficjalnej stronie sportowej miasta Bartoszyce
Szkoły Podstawowe 2010
Redaktor: Administrator   


Wyniki końcowe z zawodów Szkół Podstawowych

z XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  Bartoszyce 2010



 
Turniej rekreacyjno – sportowy klas IV
Tabela:
1. SP 7 - 22 pkt.
2. Gmina B-ce - 21 pkt.
3. SP 3 - 13 pkt.
4. SP 4 -15 pkt.
5. SP 1 - 9 pkt.

Turniej „dwa ognie” dziewcząt klas V

Tabela:
1. SP 7 - 10 pkt.
2. SP 3 - 8 pkt.
3. Gmina B-ce - 6 pkt.
4. SP 4 - 4 pkt.
5. SP 1 - 2 pkt.
6. SP 8 - 0 pkt.
Turniej piłki nożnej 5 – cio osobowej chłopców klas V
Tabela:
1. SP 3 - 6 pkt.
2. Gmina B -ce - 5 pkt.
3. SP 1 - 4 pkt.
4. SP 7 - 3 pkt.
5. SP 4 - 2 pkt.
6. SP 8 - 1 pkt.
Turniej piłki siatkowej dziewcząt klas VI
Tabela:
1. SP 3 - 6 pkt.
2. SP 7 - 5 pkt.
3. SP 1 - 4 pkt.
4. Gmina B-ce - 3 pkt.
5. SP 4 - 2 pkt.

Turniej piłki nożnej 7 – osobowej chłopców klas VI
Tabela:
1. SP 1 - 6 pkt.
2. SP 7 - 5 pkt.
3. SP 3 - 4 pkt.
4. SP 4 - 3 pkt.
5. Gmina B-ce - 2 pkt.


Lekkoatletyka

Dziewczęta :

• 100 m

1. Ostapczuk Anna - SP 7 - 13,74 sek.
2. Kozłowska Klaudia - SP 1 - 14,32 sek.
3. Czarna Gabriela - Gmina - 14,52 sek.
4. Witkowska Estera - SP 8 - 14,71 sek.
5. Jas Paula - SP 3 - 16,46 sek.

• 300 m


1. Krajewska Katarzyna - SP 7 - 50.83 sek.
2. Borkowska Iga - SP 3 - 51,28 sek.
3. Solecka Katarzyna - SP 4 - 53,70 sek.
4. Kupis Kamila - Gmina - 56,59 sek.
5. Ilżycka Olga - SP 8 - 57,05 sek.
6. Bałuch Magdalena - SP 1 - 62,93 sek.

• 600 m

1. Mackiewicz Roksana - Gmina - 2.01,32 min
2. Kowalczyk Klaudia - SP 7 - 2.05,11 min
3. Molęda Justyna - SP 3 - 2.14,96 min
4. Mońko Karolina - SP 4 - 2.36,17 min
5. Purzycka Katarzyna - SP 1 - 2.45,16 min

• skok w dal

1. Tomczyk Justyna - Gmina - 410 cm
2. Mizerakowska Magda - SP 7 - 400 cm
3. Molęda Justyna - SP 3 - 380 cm
4. Czerwonka Magda - SP 4 - 379 cm
5. Sokalska Martyna - SP 1 - 347 cm
6. Batkiw Alina - SP 8 - 343 cm

TABELA ZAWODÓW
DZIEWCZĄT SP


Tabela:
1. SP 7 - 6 pkt.
2. Gmina B-ce - 5 pkt.
2. SP 3 - 4 pkt.
4. SP 1 - 3 pkt.
5. SP 4 - 2 pkt.
6. SP 8 - 1 pkt.

Chłopcy :

• 100 m

1. Ziemacki Mateusz - Gmina - 13,85 sek.
2. Cielemęcki Sebastian - SP 7 - 14,34 sek.
3. Zawadzki Wojciech - SP 3 - 14,54 sek.
4. Purłan Jakub - SP 1 - 14,54 sek.
5. Klucznik Bartek - SP 4 - 16,11 sek.
6. Bucki Zbigniew - SP 8 - 17,31 sek.

• 300 m

1. Mateusiak Cezary - SP 1 - 46,03 sek.
2. Zimnicki Michał - SP 7 - 46,65 sek.
3. Gronczewski Damian - Gmina - 49,98 sek.
4. Hradowicz Marcin - SP 3 - 51,25 sek.
5. Sarna Braian - SP 4 - 51,58 sek.
6. Mańkowski Damian - SP 8 - 57,28 sek.

• 600 m

1. Skoczylas Dawid - SP 1 - 1.50,67 min
2. Zawada Adrian - Gmina - 1.52,57 min
3. Jagielski Oskar - SP 7 - 1.56,53 min
4. Osiński Remigiusz - SP 3 - 1.58,02 min
5. Szwajkowski Kamil - SP 4 - 2.07,12 min

• skok w dal

1. Jóżwicki Paweł - Gmina - 463 cm
2. Kaliczyński Michał - SP 1 - 456 cm
3. Wieleba Adrian - SP 3 - 418 cm
4. Fiedorowicz Michał - SP 7 - 407 cm
5. Kozłowski Michał - SP 4 - 392 cm

• sztafeta 4 x 200 m  ( 2 dz + 2 chł )

1. SP 1 - 2.04,31 min
2. SP 7 - 2.06,43 min
3. Gmina – 2.11,50 min
4. SP 4 - 2.13,79 min
5. SP 3 - 2.15,01 min
6. SP 8 - 2.22,66 min

TABELA ZAWODÓW
CHŁOPCÓW SP



 
Tabela:
1. SP 7 - 6 pkt.
1. Gmina B - ce - 5 pkt.
3. SP 3 - 4 pkt.
4. SP 1 - 3 pkt.
5. SP 4 - 2 pkt.
6. SP 8 - 1 pkt.

Tabela współzawodnictwa sportowego Szkół Podstawowych:
Tabela:
1. SP 7 - 35 pkt.
2. SP 3 - 32 pkt.
3. Gmina B-ce - 29 pkt.
4. SP 1 - 27 pkt.
5. SP 4 - 17 pkt.
6. SP 8 - 4 pkt.

 

Na Sportowo!


 

Podgląd na Treningi w Bartoszyckich Klubach

 

Baza Sportowa Bartoszyc

stat4u